Inntel Hotels Den Haag Marina Beach
Strandweg 1, 2586 JK Den Haag,
De “zeilen” van Inntel Hotels Den Haag Marina Beach schitteren tegen een achtergrond van zee en strand.
De 226 luxe kamers bieden een prachtig uitzicht over de Noordzee, het Noorderstrand en de skyline van Den Haag. Dankzij de unieke centrale locatie aan het strand zijn sportactiviteiten, ontspanning en het centrum van Scheveningen binnen loopafstand. Pak een moment van pure ontspanning in Spa Flow. Deze is uitgerust met een infinity pool, stoombad, sauna en een aparte ruimte voor massages en schoonheidsbehandelingen. Maak uw verblijf compleet met een lunch of diner bij Bar & Brasserie Willem I. Op het menu vindt u de Inntel Hotels Originals en lokale specialiteiten.
Vergaderzalen
Inntel Hotels Marina Beach beschikt over vier zalen, ieder heeft zijn eigen unieke eigenschappen. Zo is er een zaal op de tweede- en dertiende etage met prachtig uitzicht op de Noordzee en Scheveningen. Liever een zaal met direct toegang tot het terras? Ook dit kan in de zalen: The Port en de Captains Corner.
Eten en drinken
De omgeving van haven en strand weerspiegelt in het design van de sfeervolle Bar & Brasserie Willem I. Dit is de locatie om te dineren, lunchen en loungen. Op het menu staan Inntel Originals en lokale specials. Geniet van huisgemaakte taart bij de koffie of een gezonde lunch met een ruime variatie belegde broodjes en salades. De bar is open voor een borrel in luxe strandsferen. Neem plaats op de comfortabele loungebanken op het terras. Op de uitgebreide cocktailkaart staan diverse zomerse mixen en gin tonics. ’s Avonds dineert u à la carte met een goed glas wijn, terwijl de zon langzaam in de zee verdwijnt.
Duurzaam
Inntel Hotels heeft respect voor mens en milieu en draagt graag bij aan de zorg voor een gezonde planeet en mooie samenleving. Met het programma Surprisingly Sustainable werken zij naar een duurzame toekomst.
Toegankelijkheid en parkeren
Inntel Hotels Den Haag Marina Beach ligt naast het strand op loopafstand van de boulevard, de pier en het karakteristieke centrum van Scheveningen. Parkeren kunt u achter het hotel aan het einde van de Visafslagweg of voor het hotel op de Strandweg, dit zijn beperkt aantal openbare parkeerplekken. Op het ‘Noordelijk Havenhoofd, direct aan het strand en 200 meter van het hotel is ook de mogelijkheid om uw auto te parkeren. De parkeerkosten in Scheveningen zijn gemiddeld 50 euro per 24 uur. Helaas is het niet mogelijk om een parkeerplek te reserveren.
Meer informatie? Vrijblijvende offerte
Via de oranje button boekt u uw bijeenkomst. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen voor de verschillende mogelijkheden. Bel naar ons gratis nummer 0800 - 250 60 60 of stuur een e-mail naar:[email protected].
Vergaderen in Den Haag. Op Onemeeting.com hebben we naast de vergaderlocatie Inntel Hotels Den Haag Marina Beach nog 53 andere vergaderplekken in Den Haag. Vind de ideale plek voor al uw zakelijke bijeenkomsten! Of u nu op zoek bent naar een intieme vergaderruimte voor een klein team of een grote conferentiezaal voor een bedrijfsevenement, op ‘onemeeting.com’ staat het allemaal. Bekijk een selectie van Vergaderruimte in Zwolle, Vergaderruimte in Den Haag en Grote congreslocaties. Op zoek naar een originele locatie voor een vergadering, teambuilding of workshop? Bekijk ook deze opties in Den Haag eens: Fletcher Stadshotel Den Haag, NH Atlantic Den Haag, World Forum.
Bekijk hoeveel personen er mogelijk zijn in een bepaalde opstelling
Aantal zalen (3) |
Zaalgrootte |
U-vorm | Cabaret | Carré | Theater | Blok | School |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | zaal 36-50 m2 | 16 | 16 | 18 | 30 | 16 | 12 |
2 | zaal 51-75 m2 | 24 | 30 | 24 | 50 | 24 | 20 |
-
Bar
-
Bekabeld internet
-
Brasserie
-
Bruidssuite
-
Climate control
-
Diner
-
Fitness
-
Gezonde catering
-
Hotelkamer
-
Huisdieren verboden
-
Hybride Meeting
-
LGBTQIA+ friendly
-
Lift
-
Mindervalide toegankelijk
-
Paintball
-
Restaurant
-
Sauna
-
Stilteruimte
-
Terras
-
Tuin
-
Vegan catering
-
Volledig biologische catering
-
Wandelroutes
-
Wifi
-
Zwembad