Autoworld
Jubelpark 11, 1000 Brussel,
Autoworld is de ideale locatie om een evenement te organiseren. Groot of klein, intiem of prestigieus, overdag of ‘s avonds, met een diner of een walking buffet.
Autoworld is niet alleen een museum, maar ook een perfecte locatie voor uw productlanceringen, productpresentaties, bedrijfsfeesten, presentaties en vergaderingen. Een groot of een klein evenement/bijeenkomst? Het maakt niet uit! Autoworld is een locatie met vele mogelijkheden. Op deze locatie wordt uw bijeenkomst of evenement een echte bijzondere belevenis!
Vergaderzalen
Op deze locatie kunt u tot wel 1000 personen ontvangen, in één van de zalen, op de Mezzannine van 2.000 m² of op de blue boulevard, tussen de gerestaureerde bewaarde voertuigen. Deze locatie is zeer divers van beurzen tot personeelsfeesten en van vergaderingen tot grote productpresentaties. De unieke locatie en oude, mooie auto’s maken uw bijeenkomst/evenement een geslaagde dag!
Eten en drinken
Tijdens uw bijeenkomst of evenement is het mogelijk om te genieten van diverse hapjes, drankjes en lekkere gerechten. Autoworld werkt met verschillende cateringbedrijven: Autoworld Catering, Huitrière et Eole, CHOUX DE BRUXELLES en CREATIVE FOOD SOLUTIONS. Ook beschikt Auto world over een gezellige brasserie waar u kunt komen voor Belgische specialiteiten.
Duurzaam
Autoworld beschikt over de Green Key.
Toegankelijkheid en parkeren
Sinds 1 januari 2018 is het Brussels Hoofdstedelijk Gewest een lage-emissiezone (LEZ) geworden. Als u niet aan de voorwaarden voldoet om in de zone te komen, kunt u gebruik maken van de transitparkings bij het binnenrijden van Brussel en van het openbaar vervoer. Vanwege deze zone kunt u het beste met het openbaar vervoer richting Autoworld komen. U kunt het beste de trein nemen naar station Merode in België. De reis naar Merode moet u wel meerde keren overstappen!
Meer informatie? Vrijblijvende offerte
Via de oranje button boekt u uw bijeenkomst. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen voor de verschillende mogelijkheden. Bel naar ons gratis nummer 0800 - 250 60 60 of stuur een e-mail naar:[email protected].
Vergaderen in Brussel. Op Onemeeting.com hebben we naast de vergaderlocatie Autoworld nog 41 andere vergaderplekken in Brussel. Vind de ideale plek voor al uw zakelijke bijeenkomsten! Of u nu op zoek bent naar een intieme vergaderruimte voor een klein team of een grote conferentiezaal voor een bedrijfsevenement, op ‘onemeeting.com’ staat het allemaal. Bekijk een selectie van Vergaderruimte in Utrecht, Vergaderruimte in Hilversum en Luxe vergaderlocaties. Op zoek naar een originele locatie voor een vergadering, teambuilding of workshop? Bekijk ook deze opties in Brussel eens: NH Collection Brussels Centre, nhow Brussels Bloom, NH Collection Brussels Grand Sablon.
-
Parkeerterrein
-
Wifi