Hotel Simple
Domstraat 4, 3512 JB Utrecht,
Hotel Simple, in de oude binnenstad van Utrecht, is perfect voor een rustige overnachting en een bijeenkomst. Vanuit de suites en vergaderruimte heeft u een prachtig
Hotel Simple bevindt zich in het prachtige 18de-eeuwse pand midden in de binnenstad van Utrecht. Vanuit het gebouw heeft u een mooi uitzicht op de Domkerk. Het hotel, restaurant, bar en ruimte voor een vergadering vindt u allemaal op één plek.
Vergaderzalen
Bij Simple kunt u ideaal terecht als u zoekt naar een vergaderlocatie. Een mooie ruimte midden in het centrum van Utrecht. Op deze locatie zijn er drie private lounges op de 1e etage met een moderne, Scandinavische en sfeervolle inrichting. Deze ruimtes zijn perfect voor een diner, zakelijke meeting of een training. Ook is de bar en restaurant te gebruiken voor uw bijeenkomst.
Eten en drinken
Het restaurant is een plek waar uw ogen en smaakpapillen een cadeau krijgen. De heerlijke, verfijnde gerechten worden gemaakt door Chef-kok Rick Gresnight en zijn team. Het restaurant heeft een seizoensgebonden menu, waardoor elke maand de gerechten veranderen. Hierdoor is elk gerecht weer een verrassing. In de bar kunt u tot rust komen met een heerlijke cocktail met bites of een simple gerecht.
Duurzaam
Bij deze locatie kunt u klimaatneutraal vergaderen via Onemeeting.com. Hoe het werkt? Per arrangement heeft Onemeeting.com in samenwerking met Groenbalans de CO2-uitstoot berekend. Voor een kleine bijdrage kunt u de uitstoot van uw bijeenkomst vrijwillig compenseren door te investeren in een compensatieproject.
Toegankelijkheid en parkeren
Hotel en restaurant Simple ligt in de oude binnenstad van Utrecht vlakbij de Domtoren. De locatie is goed te bereiken vanwege de ligging, centraal in Nederland. Met de auto is de locatie goed te bereiken. U kunt uw auto parkeren in de diverse parkeergarages in de omgeving.U kunt deze locatie ook goed bereiken met het openbaar vervoer. U neemt de trein richting Utrecht Centraal Station. Vanaf het station loopt u binnen 10 minuten naar Hotel Simple. Natuurlijk is het ook mogelijk om de bus te nemen richting de locatie. U kunt bus 2 richting Museumkwartier en bus 50 richting Wageningen via Zeist/Doorn nemen. Met bus 2 stapt u uit bij de halte Utrecht, Janskerkhof. Vanaf hier is het 1 minuut lopen. Met bus 50 stapt u uit bij halte Janskerkhof. Vanaf hier is het 3 minuten lopen naar Hotel Simple.
Meer informatie? Vrijblijvende offerte
Via de oranje button boekt u uw bijeenkomst. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen voor de verschillende mogelijkheden. Bel naar ons gratis nummer 0800 - 250 60 60 of stuur een e-mail naar:MeetingExpert@Onemeeting.com.
-
Airconditioning
-
Bar
-
Diner
-
Gezonde catering
-
Glasvezel internet
-
Hotelkamer
-
Huisdieren verboden
-
Inclusiviteitsbeleid
-
Kolfruimte
-
LGBTQIA+ friendly
-
Lokale inkoop
-
Restaurant
-
Terras
-
Tuin
-
Wifi