World Forum
Churchillplein 10, 2517 JW Den Haag,
Hosting the world. Daar staat dit toonaangevende internationale congrescentrum voor. World forum beschikt over het grootste auditorium van Nederland.
World Forum is een full-service congreslocatie in Den Haag. Tussen stad en strand heeft World Forum The Hague een ideale locatie en daarnaast goede bereikbaarheid. De unieke combinatie van een multifunctioneel auditorium, 35 break out ruimtes en 12.000 m2 exporuimte maken World Forum de perfecte locatie voor elk type congres. World Forum is groot genoeg om 5.000 bezoekers te ontvangen en tegelijkertijd klein genoeg om uw zakelijke bijeenkomst of evenement te personaliseren.
Vergaderzalen
Alle vergaderruimtes bevinden zich rondom het middelpunt van het gebouw, het Atrium, dit geeft ieder event in World Forum een geweldige flow! Deze open ruimte verbindt alle gebieden rondom het Atrium.Op de begane grond is er de nieuwe Expo Foyer, met een open en heldere ambiance voor effectieve netwerkevents. Dan de King Willem Alexander, met een plafond van 20 meter hoog en een prachtig groot podium is het auditorium een extra wow factor voor ieder congres. Alle 35 break-outruimtes bieden uiteenlopende mogelijkheden voor uw event en onze sfeervolle Atlantic zaal is de perfecte ruimte voor, bijvoorbeeld een geserveerd diner tot wel 1.200 couverts.
Evenementen en feesten
World Forum is een compacte venue maar heeft tegelijkertijd in totaal 17.500 verhuurbare m2, compleet gemoderniseerd na de gemaakte investeringen. Een perfect locatie voor internationale events met grootschalig karakter en ideaal voor netwerkmomenten, key-notes en break-out sessies.World Forum is een locatie met oneindig veel mogelijkheden en 50 jaar ervaring in het organiseren van evenementen! Tijdens het organiseren en hosten van events werken we als organisatie altijd vanuit onze speerpunten: Safety en Security, Service en Education. World Forum is voorloper op het gebied van Safety en Security, overtreffen verwachtingen met de uitmuntende service en ze doen er alles aan om ten alle tijden kennis over te dragen en te investeren in educatieve projecten.
Duurzaam
Duurzaamheid is een prioriteit bij World Forum. Energiezuinige apparatuur wordt gebruikt zodat de CO2-uitstoot verlaagd wordt. Ook is de keuken duurzaam door middel van lokale producten en Green Key gecertificeerd.
Toegankelijkheid en parkeren
Het World Forum is zowel per openbaar vervoer als met de auto goed bereikbaar. Het is centraal gelegen in de Randstad op korte afstand van de snelwegen A12 en A44. In de World Forum parkeergarage bevinden zich twee laadpunten voor elektrische auto’s.
Meer informatie? Vrijblijvende offerte
Via de oranje button boekt u uw bijeenkomst. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen voor de verschillende mogelijkheden. Bel naar ons gratis nummer 0800 - 250 60 60 of stuur een e-mail naar:[email protected].
Vergaderen in Den Haag. Op Onemeeting.com hebben we naast de vergaderlocatie World Forum nog 53 andere vergaderplekken in Den Haag. Vind de ideale plek voor al uw zakelijke bijeenkomsten! Of u nu op zoek bent naar een intieme vergaderruimte voor een klein team of een grote conferentiezaal voor een bedrijfsevenement, op ‘onemeeting.com’ staat het allemaal. Bekijk een selectie van Vergaderruimte in Hilversum, Vergaderlocaties in Rotterdam en Vergaderen in de natuur. Op zoek naar een originele locatie voor een vergadering, teambuilding of workshop? Bekijk ook deze opties in Den Haag eens: Fletcher Stadshotel Den Haag, NH Atlantic Den Haag, Tribes Den Haag Centraal Station.
Bekijk hoeveel personen er mogelijk zijn in een bepaalde opstelling
Aantal zalen (9) |
Zaalgrootte |
U-vorm | Cabaret | Carré | Theater | School | Boardroom |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | zaal 51-75 m2 | 27 | 48 | 32 | 56 | 30 | 12 |
4 | zaal 76-100 m2 | ||||||
1 | zaal 251-500 m2 | 60 | 216 | 80 | 320 | 160 |
-
Bar
-
Climate control
-
Diner
-
Fietsenstalling
-
Gezonde catering
-
Green Key
-
Hybride Meeting
-
Kolfruimte
-
Lokale inkoop
-
Mindervalide toegankelijk
-
Parkeergarage
-
Restaurant
-
Terras
-
Wifi
-
YOIN excellent meeting place