Stagiair Commercieel Binnendienst – Venue Partnerships

Stagiair Venue Partnerships

Word jij onze nieuwe commerciële, proactieve, zelfstandige en energieke meewerk stagiair voor een periode van minimaal vijf maanden? Wij hopen van wel!

DE ORGANISATIE

Wij zijn Onemeeting. We noemen ons dé meeting expert van Nederland. Een beetje pretentieus? Misschien,  maar we hebben onze sporen verdiend in de afgelopen 43 jaar. We zijn een pionier in de meeting branche. Onemeeting.com is ons boekingsplatform voor vergaderruimtes met ruim 1500 aangesloten locaties in Nederland. Onze klanten helpen we met het zoeken, vergelijken en boeken van meetings en events. Dat vinden we het allermooist: onze persoonlijke service is wereldberoemd. Wij begrijpen als geen ander dat iedere bijeenkomst belangrijk is. De ‘perfecte meeting’ regelen is ons hoogste doel. Daarnaast ontwikkelen, optimaliseren en exploiteren we meeting centers en beschikken over unieke concepten en services voor hotels en vergaderlocaties.

We zijn een trots 100% onafhankelijk Nederlands familiebedrijf, opgericht door Job Heilijgers in 1982. Onze familiaire, warme en ‘kindest’ bedrijfscultuur wordt door velen geprezen en dat vinden we belangrijk. Alles draait om mensen: onze mensen. We zijn zeer trots op onze Great Place to Work certificering en de waardering die we krijgen van ons team. Collega’s van Onemeeting geven ons 8,7! Daar worden we gelukkig van. Een Great Place to Work zijn en blijven, kan alleen met de alleraardigste medewerkers. Medewerkers die intrinsiek gemotiveerd zijn om andere mensen – klanten en collega’s – blij te maken. Wij willen een diverse, gelijkwaardige en inclusieve organisatie voor iedereen te zijn! Een organisatie waarin verschillen worden gezien, zonder oordeel, en worden benut. Vanuit onze waarden als familiebedrijf vinden we het belangrijk dat iedereen zich thuis voelt. We willen ook graag een bijdrage ‘met impact’ leveren aan de samenleving. Daarom organiseren we tal van maatschappelijke activiteiten en krijgt iedere collega een ‘impact dag’ om zelf in te vullen. Onze duurzame missie is dan ook: Samen Bewust, Bewust Samen.

DE AFDELING

Op de afdeling Venue Partnerships zijn wij verantwoordelijk voor het aansluiten, implementeren en commercieel beheren van de partnerships die wij hebben met alle soorten vergaderlocaties (die wij ‘Venues’ noemen), welke aangesloten zijn op ons boekingsplatform. We kennen verschillende type Venue Partnerships:

  • Activate Partnership; venues die een partnership met ons afsluiten voor zichtbaarheid op ons platform.
  • Business Partnership: venues waarmee we prijzen en voorwaarden hebben afgestemd wanneer wij een boeking plaatsen bij deze locaties.
  • Connected Partnership: venues die volledig aangesloten zijn- en werken met ons eigen PMS systeem: OMS Onemeeting System. Voor enkele van deze venues verzorgen we vanuit Onemeeting zelfs het gehele boekingsproces en/of de gehele exploitatie van de locatie.

Daarnaast zetten we onze meeting expertise in om venues te adviseren in o.a. operationele, commerciële en/of management vraagstukken.

Onze afdeling werkt nauw samen met de andere commerciële afdelingen Client Partnerships, Meeting Experts en Digital Sales om ervoor te zorgen dat ons venue aanbod optimaal aansluit op de wensen en behoefte van onze klanten en dat Onemeeting zich blijft ontwikkelen tot hét boekingsplatform voor zakelijke bijeenkomsten.

DE STAGEPLAATS

Als Stagiair Venue Partnerships ben je verantwoordelijk voor het ondersteunen van de afdeling in het uitbreiden en optimaliseren van het netwerk van aangesloten locaties, het optimaliseren en digitaliseren van data en processen en het behalen van de commerciële doelstellingen. Naast ondersteunende werkzaamheden heb je nauw contact met potentiële en bestaande venue partners en krijg je de kans om mee op afspraak te gaan naar (potentiële) locatiepartners. Je denkt in oplossingen en weet te overtuigen en te verrassen.

Hoe ziet jouw werkdag eruit?

Een standaard dag uit het leven van stagiair Venue Partnerships bestaat niet, want geen dag is hetzelfde. We geven je wel graag een indruk hoe een dag eruit zou kunnen zien. Ons kantoor is gevestigd in Eenhoorn Meeting Center en bij binnenkomst krijg je altijd een warm welkom van Nancy of Linda. Tussen 08.00-09.00 uur komen je collega’s binnen en is er altijd even tijd voor een praatje met een kopje koffie of thee. Daarna loop jij vol positieve energie richting je werkplek. Je bekijkt de binnengekomen mail en maakt een prioriteiten lijstje, klaar voor de dag! Vandaag staat de Weekly Venue Meeting op de planning. Samen met Lisa, Susan, Nancy en Saviëlle bespreek je de (potentiële) nieuwe venue partners, de voortgang van de implementatie van een nieuwe Connected Partner en brainstorm je over venue content voor de eerstvolgende nieuwsbrief. Halverwege de ochtend krijg je het verzoek van Myrthe, onze collega van Client Partnerships, om voor een klant een vergaderarrangement tarief uit te vragen bij meerdere venues. Je gaat samen met Lisa op zoek naar geschikte venues en neemt contact met hen op om tarieven af te stemmen. Dat is gelukt! En dus stel je een overeenkomst op om alles vast te leggen en zorg je ervoor dat de tarieven in OMS Onemeeting System geconfigureerd worden. Van hard werken krijg je honger en dus ga je tussen de middag gezellig lunchen met je collega’s en kun je meteen even bijpraten. En die lunch? Die vindt plaats in het restaurant van Eenhoorn Meeting Center, waar je kunt genieten van een zeer uitgebreid lunchbuffet boordevol lekkere en gezonde lunchgerechten. Na een korte wandeling start je energiek de middag, waarin je met Susan en Nancy voorbereidingen treft voor een aanstaand beursbezoek waar we Onemeeting binnenkort vertegenwoordigen. Ook neem je nog even contact op met de locatie die morgen de Lunch & Learn verzorgd. Met een voldaan gevoel ga jij aan het einde van de dag weer naar huis!

EEN GREEP UIT JE TAKEN EN VERANTWOORDELIJKHEDEN

  • Onderzoek naar en benaderen van potentiële nieuwe venue partners;
  • Relatiebeheer met bestaande Venue partners;
  • Administratieve werkzaamheden zoals het opstellen van nieuwe partnerovereenkomsten, verwerken van mutaties en opstellen van rapportages;
  • Online aanmeldingen van nieuwe venues controleren en zorgdragen voor een juiste en tijdige verwerking daarvan;
  • Creëren en configureren van commercieel sterke online locatieprofielen op ons boekingsplatform;
  • Proactief input leveren aan de afdeling Digital Sales voor de online exposure van onze venue partners;
  • Interne communicatie bij aansluiting van nieuwe Venue Partners;
  • Ondersteuning bij implementatie trajecten van nieuwe Connected Partnerships;
  • Ondersteuning bij commerciële projecten, sales- en marketingacties en beurzen en events;
  • In kaart brengen van de trends en ontwikkelingen in de MICE markt, in boekingsgedrag en in de branches van klanten;
  • Proactief input leveren aan- en ondersteunen bij het optimaliseren en digitaliseren van de werkprocessen van de afdeling.

Word jij blij van mensen blij maken en ben jij energiek, een ster in organiseren en werk je graag zelfstandig, maar ook goed samen? Dan zien we jouw sollicitatie graag tegemoet!

Je stage nog leuker, leerzamer én impactvoller maken? Lees dan onze stage vacatures voor Stagiair ESG en Stagiair Operations & Development, want we kunnen deze beide stages samenvoegen tot één functie! Laat ons vooral weten waar je interesse ligt, dan maken we samen een stage op maat!

JOUW PROFIEL

Gestructureerd werken, uitstekende communicatieve vaardigheden en jezelf continu willen uitdagen en ontwikkelen vormen belangrijke bagage om succesvol te zijn. Je herkent jezelf in onderstaande eigenschappen:

  • Je volgt een opleiding op HBO niveau (bij voorkeur Commerciële Economie, Hotelmanagement of Bedrijfskunde);
  • Je bent minimaal vier dagen per week beschikbaar;
  • Je hebt een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal en goede communicatieve vaardigheden;
  • Je bent commercieel gedreven; je bent uit op resultaten en scoren geeft je energie;
  • Je bent goed in plannen en organiseren, stressbestendig en oplossingsgericht;
  • Je maakt je systemen en werkwijzen snel eigen;
  • Je beschikt over zelfinzicht en bent in staat om te reflecteren;
  • Je werkt zelfstandig, gestructureerd en nauwkeurig, hebt oog voor detail en wordt blij van hard werken in combinatie met hard lachen!

 Jouw stage is een meewerkstage, waarbij een (afstudeer)opdracht uiteraard mogelijk is.

 WIJ BIEDEN

  • Een hartelijk welkom in een Great Place To Work dat jou meteen thuis doet voelen;
  • Een uitdagende, brede stage met volop ruimte voor eigen ontwikkeling en maatwerk invulling van je werkzaamheden en opdracht(en);
  • Een dedicated stagebegeleider die ervaring heeft met scripties en het begeleiden van stagiairs, en die je vooral ook meeneemt in zijn/haar functie en afdeling, zodat je een stage hebt waarin je ook écht wat leert;
  • Een eigen werkplek en de mogelijkheid om (in overleg) gedeeltelijk vanuit huis te werken;
  • Een stagevergoeding;
  • Een hartverwarmend cultuurprogramma en ongekend goede werksfeer, met uitdagend en afwisselend werk in een jong en hecht team;
  • Een geweldige lunch;
  • De mogelijkheid om gebruik te maken van een vrijwilligersdag, een dag waarop jij IMPACT kan maken;
  • Allerlei gezellige momenten zoals een jaarlijks nieuwjaars event met alle collega’s, maandelijkse kantoorborrels en meerdere kantooruitjes per jaar.

 OVERIGE INFORMATIE

Kijk voor meer informatie over onze organisatie op www.onemeeting.com. Ben je enthousiast geraakt over deze stageplaats, maar heb je nog vragen? Voor meer informatie kun je altijd contact opnemen met Aniek de Graaf Lead People & Culture, via telefoonnummer 088 – 209 00 23 of via: [email protected]

Ben je enthousiast geworden na het lezen van deze vacature? We ontvangen graag jouw cv en motivatie op bovenstaand mailadres. Wellicht drinken wij binnenkort een kop koffie (of iets anders als je niet van koffie houdt natuurlijk :))!

Krijg jij bij het lezen van deze vacature een glimlach op je gezicht?

Solliciteer en word onderdeel van onze familie!

Aniek de Graaf,  Lead People & Culture